40%

700 ml

Grande Champagne 1er Cru Hors d`Age Collection Imperiale

Koňak „Imperátorská Kolekce“ je vzácným klenotem v sortimentu koňaků Roullet. Jedná se o luxusní nápoj a luxusní balení, které si zaslouží výběr skutečných znalců.

 Pro výrobu koňaku „Imperátorská Kolekce“ vybírá sklepní mistr domu Roullet Cognac House aromatické líhy stejného ročníku od nejlepších vinic Grand Champagne. Jeho volbou je rarita z roku 1975 z koňakových sklepů „Paradise“ v Le Goulet de Foussignac. Po dobu více  než 40 let vyzrával koňak „Imperatorská Kolekce“ v kvalitních sudech z limousinského dubu. 

 Koňak se vyznačuje jantarovou barvou s výraznými medovými odstíny, neopakovatelnou vůní santalového dřeva, koření, sušeného ovoce, ořechů, lékořice, pomeranče, manga a čokolády. Vznešené tóny rancio jsou jasně rozeznatelné. Chuť je komplexní, kulatá s vytrvalým nádechem sušeného a kandovaného ovoce.

Koňak „Imperátorská Kolekce“ se stáčí do jedinečné karafy z benátského skla zdobeného pozlaceným víčkem s rubínovým křišťálem. Čtyři ručně vyráběné malé skleničky zdobené přírodním zlacením na speciální konzole elegantně doplňují karafu.

 Karafa se vkládá do krásného kovového pouzdra vyrobeného ve tvaru velikonočního vajíčka ve stylu klenotnických mistrovských děl Carla Fabergeho, pokrytého mramorovým smaltem a zdobeného zlacenými prvky a barevnými křišťály. Pouzdro je korunováno pozlacenou orlicí, kterou navrhl florentský mistr.

 Pouzdro je pečlivě zabaleno do dárkové krabice z přírodního dřeva, která dodává koňaku „Imperátorská Kolekce“ stylový design.

Maison du Cognac Roullet, Francie

Chci koupit Zpět do katalogu